Trichologie Praha

Největším trichologickým centrem s nejdejlší zkušeností je pravděpodobně Tricholige v Praze v Salonu FAME, kde se jí věnuje nejznámější český tricholog Lukáš Rossbach.

Na trichologocé vyšetření zde mají vyhraněnou samostatnou místnost, takže konzultace a a vyšetření probíhá v soukromí a nehrozí nějaké zvídavé pohledy jiných klientů. Trichologii zde provádí pomocí speciálního japonského mikroskopu, který digitálně několikaset násobně zvětšují vlsovou pokožku a zobrazí obraz na monitoru před Vámi. Tricholog podle svých zkušeností zhodnotí nejen samotnou pokožku, ale jednotlivý vlasy a jeho vlasový kořínek. Zároveň Vám vysvětlí, co přesně vidíte a analyzuje kde je chyba. Z vyšetření se pozná nejen příčina padání vlasů, ale také lze takto diagnostikovat seboroickou dermatitidu, lupenku, odhalí i příčinu svědění nebo nadměrné maštění vlasů.

Trichologické vyšetření je naprosto bezbolestné a není nijak obtěžující. Tricholog se Vás také bude ptát na doplňující informace o Vašich stravovacích návicích, jak pečujete o vlasy nebo jaké léky užíváte.

Můžete se dokonce objednat online na trichologické vyšetření v Praze.

Sdílejte a doporučte 🙂

    Přidejte komentář