Souhlas se zpracováním osobních údajů

Správcem Vašich osobních údajů je společnost Viva La Vida s.r.o., se sídlem Na Mrázovce 31/18, 159 00 Praha 5 – Velká Chuchle, IČ 28517857 , zapsána pod spisovou značkou C 147419, v Městském soudě v Praze. (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Rozsah zpracovávaných osobních údajů:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení, )
  • Kontaktní údaje (e-mail)
  • Informace o pohybu na webových stránkách
  • IP adresu

Účelem zpracování je poskytování informací a novinek na webovém portálu www.trichologie.cz. Máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na info@trichologie.cz .

Doba zpracování osobních údajů: Správce bude zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání novinek po dobu 3 let od udělení souhlasu.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu trichologie.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Na Mrázovce 31/18
tel.: +420 602 879 789
e-mail:  info@trichologie.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Máte právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování svých osobních údajů; právo na přenositelnost svých osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost.

VÍCE INFORMACÍ O VAŠICH PRÁVECH V SOUVISLOSTI SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ NALEZNETE ZDE