Trichologie Praha

Největším trichologickým centrem s nejdelší zkušeností je již od roku 2006 Trichologie v Praze v Salonu FAME, kde se jí věnuje tricholog Lukáš Rossbach.

Na trichologické vyšetření zde mají vyhraněnou samostatnou místnost, takže konzultace a a vyšetření probíhá v soukromí a nehrozí zvídavé pohledy jiných klientů. Trichologii zde provádí pomocí speciálního japonského mikroskopu, který digitálně několika set násobně zvětší vlasovou pokožku a zobrazí obraz na monitoru před Vámi. Tricholog podle svých zkušeností zhodnotí nejen samotnou pokožku, ale i jednotlivý vlas a vlasový kořínek. Zároveň Vám vysvětlí, co přesně vidíte a určí kde je chyba. Z vyšetření se pozná nejen příčina padání vlasů, ale také lze takto diagnostikovat seboroickou dermatitidu, lupenku, ale odhalí i příčinu svědění nebo nadměrné maštění vlasů.

Trichologické vyšetření je naprosto bezbolestné a není nijak obtěžující. Tricholog se Vás během 20 minut bude také ptát na doplňující informace o Vašich stravovacích návycích, jak pečujete o vlasy nebo jaké léky užíváte. Obvyklá objednací doba je týden až 14 dní.

Objednejte se online na trichologické vyšetření v Praze ještě dnes.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *